Çekişmeli langırt oyununda iddialı bir tasarım! ABD’den ithal Extra Clear camdan üretilip kırılmaması için ekstra işlem uygulanmıştır. Oyuncular ve elcikler Akça ağaç ve Diş budaktan üretilmiştir. El işçiliği ile inovasyonun göz alıcı birleşimi ahşapa işlenmiş ve huzurlarınıza sunulmuştur.

Lüks, göz alıcı gövdesiyle ev&ofisleriniz için hem vazgeçilmez bir aksesuar hem de hobi. İthal Extra Clear camdan üretilmiş olup elcik ve oyuncular krom&black nikeldir. Oyun içi kullanılan mantar toplar İtalya’dan ithal, sessiz ve top hakimiyeti çok yüksektir.

Özgün tarzını mermerin keskin hatlarıyla tamamlamak isteyenler için eşsiz bir ürün. Mantar toplar mermer zeminin üstünde yağ gibi kayarken tek yapmanız gereken sevdikleriniz ile kıyasıya rekabet içinde vakit geçirmek. Oyuncular ve elcikler krom ve black nikeldir. Paslanmaz, eğilme gibi problemler çıkarmazlar. Yalnızca seçkin müşterilerimiz için.

Langırt oynarken şıklığından ödün vermek istemeyenler için tasarlanmış olan ‘Blackie’, yüksek oyun performansı ve göz kamaştıran krom oyuncuları ile sizleri beklemekte. Oyun zemini ve çerçevesi Akça ağacından, darbelere karşı dayanıklıdır.

Black dizayn langırt masası oyun kalitesi ve keyfi en üst düzeyde tutulması hedeflenerek tasarlanmıştır.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe